Warsztaty Nauki Życia z Dietę Bezglutenową

Stawiasz pierwsze kroki z dietą bezglutenową? ● Nie wiesz jak prowadzić bezglutenową kuchnię? ● Nie wiesz jak rozpoznawać bezglutenowe produkty? ● Chcesz nauczyć się wypiekać smaczny bezglutenowy chleb? ● Chcesz piec bezglutenowe ciasta? Nie wiesz jak przygotować smaczne bezglutenowe pierogi czy naleśniki? ● Twoje dziecko ma ochotę na bezglutenowe gofry lub pizzę? ● Chcesz upiec bezglutenowy tort i nie wiesz jak się do tego zabrać?
Zapraszamy ;-)

Specjalnie dla osób, które nie radzą sobie z prowadzeniem "bezglutenowej kuchni" oraz mają problemy z dietą bezglutenową od wielu lat organizowane są WARSZTATY NAUKI ŻYCIA Z DIETĄ BEZGLUTENOWĄ.

W ramach warsztatów uczestnicy mogą nauczyć się przygotowywania bezglutenowych posiłków (pierogów, naleśników, pasztecików) oraz wypieków (chleba, bułek, ciast, ciastek i tortów). Specjalnie na potrzeby warsztatów lokal został wyposażony w szereg niezbędnych urządzeń, a wśród nich automaty do wypieku chleba i thermomix.

Dodatkowo uczestnicy mogą zasięgnąć porad dietetycznych i prawnych, a także zapoznać się z publikacjami nt. celiakii i diety bezglutenowej.

Warsztaty otwarte są dla wszystkich osób wymagających stosowania diety bezglutenowej, a w przypadku dzieci i młodzieży - dla ich rodziców i opiekunów. Udział w warsztatach jest nieodpłatny, a uczestników obowiązują zapisy.

Aktualna oferta warsztatów znajduje się na facebooku Stowarzyszenia  PRZEKREŚLONY KŁOS oraz na stronie  www.celiakia.eu, a w sprawie udziału w warsztatach prosimy kontaktować się telefonicznie: 602 623 218.

W sprawie indywidualnych konsultacji dietetycznych w kwestii diety bezglutenowej należy kontaktować się z numerem telefonu: 668 176 622.