Akademia Kulinarna Celiaka

Chcesz zostać mistrzem bezglutenowej kuchni? ● Chcesz poznać tajniki kulinarne? ● Chcesz ze swojego gotowania uczynić sztukę? ● Chcesz zaskoczyć znajomych? ● Chcesz miło i ciekawie spędzić czas?

AKADEMIA KULINARNA CELIAKIA to zaawansowane warsztaty kulinarne, które uczą przygotowywania bezglutenowych potraw. Warsztaty AKADEMII KULINARNEJ CELIAKIA odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez mistrzów kulinarnych - szefów kuchni najlepszych restauracji. W trakcie warsztatów każdy z uczestników samodzielnie (pod okiem mistrza) przygotowuje każdą potrawę od początku do samego końca.

Warsztaty otwarte są dla wszystkich osób wymagających stosowania diety bezglutenowej, a w przypadku dzieci i młodzieży - dla ich rodziców i opiekunów. Udział w warsztatach jest nieodpłatny, a uczestników obowiązują zapisy.
 
Aktualna oferta warsztatów znajduje się na facebooku Stowarzyszenia   PRZEKREŚLONY KŁOS oraz na stronie  www.celiakia.eu, a w sprawie udziału w warsztatach prosimy kontaktować się telefonicznie: 602 623 218.